No dabas

līdz tavām durvīm

Par Mums

Tā kā pasaule ir iegājusi izaicinājumu periodā, ko rada dažādu vides, ekonomisko, sociālo un politisko faktoru savstarpējā mijiedarbība, viss sākās ar to, ka mēs atgādinājām sev senās patiesības, ka katrs izaicinājums ir iespēja attīstīties, kas prasa prasmju pielāgošanu.

“Mēs nevaram atrisināt savas problēmas ar tādu pašu domāšanu, kādu izmantojām, kad tās radījām” (Alberts Einšteins),

tāpēc transformācijas ir neizbēgamas.

Domājot par veidiem, kā palīdzēt mums katram ne tikai nodot šo planētu ar tās kopumu mūsu un ikviena bērniem, no kuriem mēs visi to esam aizņēmušies, bet arī padarīt to par labāku un ilgtspējīgāku dzīvesvietu nākamajām paaudzēm, mums radās ideja izveidot uzņēmumu, kura misija būtu piedāvāt tirgū inovatīvus organiskās kosmētikas un veselības veicināšanas produktus, kas dabiski iekļautos katra ikdienas vajadzību spektrā, tādējādi palīdzot sasniegt veselības un labas pašsajūtas standartus katrā ģimenē un dzīvē.

Green SUN piedāvāto produktu klāsts ietver mūsu pašu izvēlētas, iepazītas un ikdienā lietojamas preces, kas apvieno dabisku saturu, ērtu un ilgtspējīgu lietošanu, ekoloģisku iepakojumu un rada pozitīvu iespaidu mūsu un jūsu ikdienā.

Mūsu mājaslapā jūs vienmēr atradīsiet visaptverošu informāciju par piedāvātajiem produktiem, lai varētu izvēlēties sev piemērotāko.

 

Premium rooibos tēja Alveus Je t'aime ar krēmīgu zemeņu garšu 150g
Alveus
Sākot no €14,90
Akcija
Muldream All Green Mild Serums Ādai, 110ml
Muldream
Akcijas cena €25,95 Parastā cena €28,95 Ietaupi 10%
Born to Bio Red Fruits organiskas dušas putas 150ml
Born to Bio
€5,99
Izpārdots
Koka puzle Lauva Aniwood Puzzles
Aniwood
Sākot no €29,99
Pyunkang Yul Nutrition sejas krēms, 100 ml
Pyunkang Yul
€34,95
BIO konfektes SAINT-ANGE 50g Vijolīte
Bonbon France
€4,99