Par Saint-Ange BonBon France

Konfektes no Saint-Ange BonBon France ļaus no jauna atklāt saldumu ražošanas amatniecības vēstures izcilās garšas. Saint-Ange atver durvis uz saldu paradīzi ikvienam saldumu cienītājam. Francijā izstrādātas konfektes ar 100% dabīgām sastāvdaļām, lai katra konfekte būtu ne tikai garšīga, bet arī veselīga.


Šī dabisko un autentisko sastāvdaļu izvēle ir daļa no Bonbon France priekšrocībām Eiropas saldumu ražotāju vidū. Franču meistarība apvienota ar augstām prasībām izejmateriālu izvēlē. Saint-Ange zīmols tika izveidots 1990.gadā. To ar aizrautību izveidojis kāds Parīzes konditors. Toreiz viņa slava ātri pārsniedza Parīzes robežas un iekaroja visu Franciju.
Un, protams, visas Sant-Ange konfektes ir izgatavotas tikai no dabīgām izvejvielām.


Saint-Ange klāstā atradīsiet konfektes visām gaumēm.
Visas Saint-Ange konfektes tiek ražotas pēc izkoptām tradīcijām vara katlos, franču amatnieku firmās. Šis produkts, BIOLOĢISKAS aromatizētas vārītas konfektes, atbilst ORGANISKĀ standarta 889/2008 prasībām, ko ir sertificējusi ECOCERT organizācija. Produkts nesatur alergēnus. Šis produkts atbilst spēkā esošajām Francijas un Eiropas regulu prasībām, jo ​​īpaši attiecībā uz pārtikas nekaitīgumu (labas higiēnas praksi (izmantots HACCP pētījums) un piesārņotājiem).


Akcija
Ikarov nostiprinošā ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ikarova pretcelulīta ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ziepes Aleppo Olive & Laurel 100g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €4,30 Parastā cena €4,80 Ietaupi 10%
Akcija
Aleppo ziepes 20% lauru ogu eļļu 200g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €6,70 Parastā cena €7,90 Ietaupi 15%