Par Pyunkang Yul

Kosmētika Pyunkang Yul ir dabiskas, tīras un efektīvas ādas kopšanas iemiesojums.

Pyunkang Yul ir minimālistisks korejiešu kosmētikas zīmols, ko radījusi Pyunkang Austrumu medicīnas klīnika, kas pazīstama ar atopisko ādas slimību ārstēšanu ne tikai ar modernām medicīnas metodēm, bet arī koncentrējoties uz tradicionālo austrumu ārstniecības augu izmantošanu - Hanbang. Hanbang ir vispārīgs termins visu veidu ārstnieciskajai terapijai, ko izmanto ādas problēmu ārstēšanai, un šī prakse parādījās Joseon dinastijas laikā (1392-1910).

"Atslābini ādu un atpūties" — tāda ir šī tīrā skaistumkopšanas uzņēmuma devīze. Ja veltīsi laiku, lai apskatītu sastāvdaļu sarakstu, ievērosi, ka tiek izmantoti tikai kvalitatīvi un labi izpētīti augi un produkti. Tie satur nepieciešamās sastāvdaļas, bez parabēniem un smaržvielām, kas padara kosmētiku piemērotu arī jutīgai ādai.

Pyunkang Yul ir iekļāvis savu 40 gadu profesionālo pieredzi un zināšanas savos leģendārajos kosmētikas produktos, lai uzlabotu jūsu ikdienas ādas kopšanas rutīnu. Produkti sastāv no nepieciešamām un dabīgām sastāvdaļām, kuras var lietot visu ādas tipu gadījumā. Tie ir piemēroti arī ļoti jutīgai ādai.


Akcija
Ikarov nostiprinošā ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ikarova pretcelulīta ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ziepes Aleppo Olive & Laurel 100g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €4,30 Parastā cena €4,80 Ietaupi 10%
Akcija
Aleppo ziepes 20% lauru ogu eļļu 200g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €6,70 Parastā cena €7,90 Ietaupi 15%