Par Orange Toys


Mīkstās rotaļlietas Orange Toys vienmēr liks smaidīt!

“Orange Toys nav tikai rotaļlietas. To recepte ir unikāls stils ar pilienu sentimentalitātes un maiguma. Vēl vairāk – tā ir beznosacījuma spēja un vēlme ne tikai nodarboties ar uzņēmējdarbību, bet arī sagādāt prieku. Mēs ticam, ka tikai tā ir iespējams padarīt pasauli mazliet laipnāku!”- Orange Toys par sevi..

Mīkstās rotaļlietas Orange Toys ir izstrādātas no kvalitatīviem materiāliem, tām ir jauks un stilīgs iepakojums. Tās iepriecinās gan bērnus, gan pieaugušos.

Profesionālā dizaineru, tirgotāju un ražotāju komanda pastāvīgi izdomā labvēlīgākās un radošākās idejas, kas tiek iemiesotas katrā rotaļlietā Orange Toys izstrādājumos. Orange Toys pieiet savai misijai ne tikai radoši, bet arī ļoti atbildīgi, jo viņu klienti ir bērni un, protams, viņu vecāki. Mīksto rotaļlietu Orange Toys misija ir nest labestību bērniem un pretī redzēt viņu priecīgos smaidus un pozitīvās emocijas. Katrs rotaļlietas izveides posms, no idejas līdz izgatavošanai, tiek veikts saskaņā ar augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem.
Akcija
Ikarov nostiprinošā ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ikarova pretcelulīta ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ziepes Aleppo Olive & Laurel 100g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €4,30 Parastā cena €4,80 Ietaupi 10%
Akcija
Aleppo ziepes 20% lauru ogu eļļu 200g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €6,70 Parastā cena €7,90 Ietaupi 15%