Par Morava Balm

Morava Balm ir bio kosmētikas uzņēmums, kas nāk no Bulgārijas. Morava Balm nosaukums no bulgāru valodas nozīmē "zālīšu, ziedu un saules pilna zeme.  

Morava Balm ir jēdziens, tas ir dzīvesveids, ko materializēts produktos. Tas iedvesmo cilvēku izcilība un vēlme iet tālāk. Doties tālāk sportā, hobijā, darbā, dzīvē. Tā ir vairāk ģimenes aizraušanās, nevis ģimenes uzņēmums. 

 

 

Morava Balm filozofija balstās uz vienu vienkāršu pārliecību – dabai ir viss, kas nepieciešams, lai jūsu ķermenis atjaunotos un justos labi. Tāpēc mūsu produktos jūs atradīsiet tikai dabīgas sastāvdaļas – zālītes un eļļas, kas meistarīgi apvienotas un iepakotas mazās kastītēs, kuras ir viegli un ērti nēsāt līdzi, un kas ir labākais pavadonis jūsu piedzīvojumos. 

Katrs izstrādājums ir roku darbs, tam tiek veltīta uzmanība un laiks, lai, nonākot pie jums, jūs zinātu, ka tas ir vairāk kā balzāms jūsu labsajūtai un skaistumam. 

 

Morava Balm produktu kārbas ir videi draudzīgas, pārnēsājamas un viegli lietojamas. Tās ir izgatavotas no papīra un no alumīnija, lai tās būtu videi un veselībai drošas  un pilnībā pārstrādājamas. Alumīnija iepakojums, kuros tiek pildīti zālīšu balzāmi, lietošanas laikā novērš produkta saskari ar skābekli, tādējādi saglabājot aktīvās sastāvdaļas un balzama lieliskās īpašības. 

Morava Blam produktos tiek izmantoti dažādu veidu eļļas uzlējumi, ēteriskās eļļas, jēlsviesti, bišu vaski un tikai dabīgas sastāvdaļas.  


Akcija
Ikarov nostiprinošā ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ikarova pretcelulīta ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ziepes Aleppo Olive & Laurel 100g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €4,30 Parastā cena €4,80 Ietaupi 10%
Akcija
Aleppo ziepes 20% lauru ogu eļļu 200g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €6,70 Parastā cena €7,90 Ietaupi 15%