Par Mary & May

Mary&May — ceļvedis patiesi dabīgam skaistumam.

Mary & May mērķis ir dabīgs skaistums, kas pilnībā ietver un atklāj labākās sastāvdaļas.


Visas sastāvdaļas ir apstiprinātas EWG (Vides darba grupa) zaļajā kategorijā, izmēģinājumi ar dzīvniekiem Mary & May ražotnē ir aizliegti, un izejvielas, kas izraisa ādas problēmas un kairinājumu, piemēram, 16 kaitīgas sastāvdaļas, ir pilnībā izslēgtas. Sastāvdaļas ar skaidru ādu uzlabojošu efektu ir ietvertas pietiekamā daudzumā, lai palielinātu tūlītēju efektivitāti un radītu sinerģisku efektu, apvienojot labākās izejvielas un tehnoloģijas.


Mary & May pārredzami atklāj, cik daudz sastāvdaļu ir iekļautas, lai veicinātu veselīgāku un gudrāku patēriņu, sniedzot informāciju par sastāvdaļām, ko var viegli saprast, kaut tikai aplūkojot katra produkta nosaukumu.
Mary & May piekopj videi draudzīgas vērtības, cenšoties aizsargāt Zemi, izmantojot tikai pārstrādājamu papīra iepakojumu un videi draudzīgu sojas eļļas tinti.

Mary & May sākās ar pārliecību, ka dažādiem ādas tipiem un dzīves apstākļiem ir nepieciešami dažādi risinājumi. Tā vietā, lai tiektos pēc standartizēti ideālas ādas ar vispārīgām, standartizētām sastāvdaļām, Mary & May koncentrējas uz katra individuālu ādas potenciālu. Mary & May pēta katra indivīda dažādās ādas problēmas un piedāvā jums piemērotu ādas kopšanas risinājumu.


Mary & May ādas kopšanas līdzekļi ir sadalīti pēc funkcijām, lai jūs varētu viegli izvēlēties un lietot risinājumus un kombinēt tos atbilstoši jūsu ādas problēmām, piemēram, balināšanai, mitrināšanai, sedācijai, pretnovecošanās līdzeklim un antioksidantam.


Akcija
Ikarov nostiprinošā ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ikarova pretcelulīta ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ziepes Aleppo Olive & Laurel 100g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €4,30 Parastā cena €4,80 Ietaupi 10%
Akcija
Aleppo ziepes 20% lauru ogu eļļu 200g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €6,70 Parastā cena €7,90 Ietaupi 15%