Par Les Abeilles de Malescot

Mēs atbalstām un cienām šo uzņēmumu, jo Les Abeilles de Malescot ir ģimenes stāsts, kaislība pret dabu un biškopību, ko tēvs tālāk nodevis savām meitām. To raksturo dziļa cieņa pret dabu un tās iemītniekiem, īpaši bitēm, jo ​​tās ir tieši saistītas ar pasaules ilgtspējību un dabas labklājību. Un bites joprojām atrodas uz izmiršanas robežas visā pasaulē.

Šim nolūkam ģimenes 300 hektāru saimniecība ir pārveidota par bioloģisko lauksaimniecību. Viņi aizstāja tradicionālās lauku apsaimniekošanas kultūras ar ziedošām pļavām un Francijas dienvidrietumiem raksturīgajiem augiem un kokiem.

Viņu bites dzīvo dabiskos apstākļos. Viņi piedāvā savām bitēm ideālu vidi, lai tās varētu vairoties un meklēt barību pēc vēlēšanās.

Les Abeilles de Malescot produkcijā jūs neatradīsiet nevienu mākslīgo aromatizētāju, krāsvielu vai konservantu. Viņu vārds garantē augstas kvalitātes, dabiskus, garšīgus un videi draudzīgus produktus.

Vienmēr ar cieņu pret viņu bitēm, medu un franču meistarību. Šim nolūkam viņi ir sadarbojušies ar amatniecisku un bioloģisku franču konditorejas izstrādājumu uzņēmumu, lai radītu izcilas medus konfektes.

Klasiskās medus konfektes satur ne vairāk kā 5% medus.

Katrā no Les Abeilles de Malescot konfekšu receptēm ir 15% no to izcilā Lot-et-Garonne Nectars medus. Iedvesmojoties no augļiem, desertiem un tā, kas Les Abeilles de Malescot vislabāk padodas, piedāvājam 4 receptes gardēžu konfektēm, smaržīgām un ar patiesi labu medus garšu – Honey&Pappy konfektes, Honey&Mint Eucalyptus konfektes, Mandarīnu un Apelsīnu ziedu un medus konfektes, kā arī Zemeņu un Aveņu&Medus konfektes.

 


Akcija
Ikarov nostiprinošā ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ikarova pretcelulīta ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ziepes Aleppo Olive & Laurel 100g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €4,30 Parastā cena €4,80 Ietaupi 10%
Akcija
Aleppo ziepes 20% lauru ogu eļļu 200g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €6,70 Parastā cena €7,90 Ietaupi 15%