Par Ikarov

IKAROV ir bulgāru dabīgās kosmētikas ražotājs ar nu jau 30 gadu veiksmīgu pieredzi kosmētikas tirgū. IKAROV ražotā kosmētika sastāv no 100% dabīgām sastāvdaļām un piedāvā plaša spektra kopjošo kosmētiku visām vecuma grupām un vajadzībām.   

 

 

IKAROV tika dibināts 1991. gadā kā ģimenes uzņēmums. Uzņēmuma veiksmīgais ceļš uz kosmētikas ražošanas industrijā aizsākās, kad uzņēmuma dibinātājs Ivaylo Penkov atklāja augu un ēterisko eļļu neticamo spēku savā pieredzē. Tajā laikā pieejamās eļļas bija ierobežotas, tāpēc uzņēmums sāka nodrošināt Bulgārijas tirgu ar tādiem produktiem kā mandeļu eļļa un citi ādas kopšanas risinājumi. 

 

Interesants fakts par IKAROV uzņēmumu ir tas, ka visas kosmētikas formulas joprojām izstrādā pats dibinātājs Ivaylo Penkov, kuram nu jau ir uzkrāta liela pieredze kosmētikas produktu izstrādē. Katrs produkts vispirms tiek pārbaudīts uzņēmēju ģimenē. Viņi ir pārliecināti, “ja mūsu produkti ir pietiekami labi mums vai mūsu bērniem, tos varētu piedāvāt arī patērētājiem”. 

Uzņēmuma augot, 2002.gadā tas ieviesa un pastāvīgi uztur sertificētu kvalitātes vadības sistēmu, kuras pamatā ir ISO 9001. 

IKAROV ir bulgāru dabīgās kosmētikas ražotājs, kas piedāvā plaša spektra sejas, ķermeņa un matu dabīgo kosmētiku, kas sertificēta ISO 9001. 

IKAROV dabīgās kosmētikas ražotnei ir nu jau 30 gadu veiksmīga pieredze kosmētikas tirgū. IKAROV ražotā kosmētika sastāv no 100% dabīgām sastāvdaļām un piedāvā plaša spektra kopjošo kosmētiku visām vecuma grupām un vajadzībām.  

 


Akcija
Ikarov nostiprinošā ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ikarova pretcelulīta ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ziepes Aleppo Olive & Laurel 100g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €4,30 Parastā cena €4,80 Ietaupi 10%
Akcija
Aleppo ziepes 20% lauru ogu eļļu 200g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €6,70 Parastā cena €7,90 Ietaupi 15%