Par Daknang

DAKNANG- tas ir Himalaju augu spēks ķermenim, prātam un garam. Zīmola vēstījums ir par to, kā seno Austrumu gudrības, neskartās dabas spēka un Rietumu zinātnisko inovāciju sinerģija var palīdzēt ikvienam cilvēkam būt veselam un enerģijas pārpilnam. Daknang saknes meklējamas Nepālā, Tibetā nu Butānas Karalistē.


Daknang eksrakti ir pagatavoti no ĀRSTNIECISKAJIEM HIMALAJU AUGIEM UN MINERĀLIEM, saskaņā ar senajām Tradicionālās Tibetas medicīnas  SOWA-RIGPA formulām.

 

 

Daknang produktiem ir absolūti dabiska izcelsme, augsts sagremojamības (asimilācijas) koeficients, un to pamatā ir tikai un vienīgi Tradicionālās Tibetas medicīnas formulas. Formulas satur no 2 līdz vairākiem desmitiem sastāvdaļu (komponentes), no kurām absolūti lielākā daļa tiek ievākta Himalaju kalnos, vai nu ielejās vai arī augstkalnēs.   

Šķidrie augu ekstrakti tiek izgatavoti, izmantojot INOVATĪVU, know-how tehnoloģiju - ārstniecības augi tiek apstrādāti ar organisko graudu spirtu zemā temperatūrā ar ultraskaņas palīdzību, šāda kombinācija ļauj iegūt maksimālu uzturvielu un bioloģiski aktīvo vielu daudzumu.

Šķidrā ekstraktu forma ļauj mūsu ķermenim absorbēt aktīvās sastāvdaļas 1-4 minūtēs, salīdzinot ar 20 minūtēm analogu produktu gadījumā. Savvaļas augi un minerāli, kas tiek izmantoti ražošanas procesā, tiek ievākti izmantojot paņēmienus, kas saudzē un saglabā to dabisko vidi.

Visi Daknang ārstneicības ekstrakti tiek gatavoti pēc doktora Šeraba Tenzina receptēm, kas sakņojušās Senās Tibetas dziedniecības mākslā. 

Doktors Šerabs TTM akadēmiski studējis 7 gadus un viņam ir vairāk nekā 25 gadus ilga TTM ārstniecības prakse.

Doktors Šerabs ir izveidojis 3 Tibetas medicīnas klīnikas un TTM pētniecības centrus. Daknang ekstraktspārstāvētas dauldzkomponentu august receptes, ir Tradicionālās Tibetas Medicīnas pamats, kas nodrošina unikālu, nepārspētu un drošu ārstēšanas praksi un tai nav pretējas ietevmes uz cilvēka veselību.

Atkarībā no izvēlētā Daknang ekstrakta, augu izcelsmes sastāvdaļas ar īpašu bioloģisku aktivitāti un iedarbību, aktīvi iedarbojas uz ķermeni un šūnām ar farmakoloģisku efektu.


Akcija
Ikarov nostiprinošā ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ikarova pretcelulīta ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ziepes Aleppo Olive & Laurel 100g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €4,30 Parastā cena €4,80 Ietaupi 10%
Akcija
Aleppo ziepes 20% lauru ogu eļļu 200g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €6,70 Parastā cena €7,90 Ietaupi 15%