Par Crayon Rocks

Crayon Rocks – dabīgi krītiņi no sojas vaska, lai uzlabotu pareizu satvērienu un radītu prieku!

“Pirmais zīmēšanas līdzeklis bērniem parasti ir krītiņš. Šim krītiņam vajadzētu mudināt bērnus aplikt pirkstus ap krītiņu pareizā zīmuļa satvērienā. Patiesi labs krītiņš krāsošanas laikā prasa ļoti maz pūļu. Būtu jābūt sajūtai, it kā krāsotu ar otu. Krītiņiem ir skaistas spilgtas krāsas, un tas ļoti viegli krāsojas. Krītiņi palīdz mazajiem pirkstiņiem iegūt spēku un prasmes.”- Šis skaistais citāts no Barbara Lee, Crayon Rocks izstrādātājas un speciālo vajadzību skolotājas ar 23 gadu darba pieredzi, apkopo šo krītiņu neparastos aspektus. 
 

 

 

 

 

Kāpēc Crayon Rocks ir tik īpaši?
Mazie bērni var baudīt zīmēšanu un krāsošanu ar Crayon Rocks bez vilšanās. Krītiņus ir viegli turēt starp trim pirkstiem, un to krāsas atdeve ir lieliska, bērnam nepieliekot daudz pūļu. Tas nozīmē, ka bērniem nav jāsasprindzina rokas, plaukstas un pirksti, kamēr viņi krāso ar šiem krītiņiem. Turklāt, tie ir paredzēti, lai patīkamā veidā nostiprinātu bērna rokas muskuļus un pareizu satvērienu! Crayon Rocks attīsta sīko motoriku un sagatavo bērna pirkstus, lai vēlāk tie varētu pareizi satvert rakstāmpiederumus. Bērni un pieaugušie, kas cīnās ar nepareizu satvērienu, uzzina, kā attīstīt un stimulēt atslābinātu satvērienu, izmantojot Crayon Rocks. Paredzēts satvēriena muskuļu nostiprināšanai, sagatavojot pirkstus un rokas rakstīšanai.

“Bērni ar cerebrālo trieku, autismu, kavētu attīstību un dažāda veida mācīšanās traucējumiem ir pārbaudījuši Crayon Rocks klasē. Īpašo vajadzību skolēnu vecāki un skolotāji man bieži stāsta, cik ļoti viņu bērniem šie krītiņi patīk un cik daudz laba viņi ir paveikuši.”- Barbara Lee, Crayon Rocks izstrādātāja un speciālo vajadzību skolotāja ar 23 gadu darba pieredzi.
 

 

 

 

Dabīgi, bez toksiskām krāsvielām
Krītiņi ir dabiski sojas vaska krītiņi, kas izgatavoti no ASV audzētām sojas pupiņām. Sojas vasks ir krāsots ar minerālu pigmentiem. Tie ir izturīgi, vegāni un pilnīgi netoksiski.

Krītiņi noderēs ikvienam, kam patīk būt radošam zīmējot. Tie gandrīz neatstāj traipus uz rokām un apģērba un ir viegli nomazgājami. Crayon Rocks ir piemērots līniju zīmēšanai, krāsu sapludināšanai un ir lieliski krāsu laukumu veidošanai. Tie piedāvā bezgalīgas radošās iespējas. Tos var arī kombinēt, piemēram, ar ūdens krāsām vai veidot zīmējumu uz īpašām virsmām, piemēram, koka, akmens un auduma.

Crayon Rocks ir īpaši piemērots bērniem ar vai bez īpašām vajadzībām. Crayon Rocks var izmantot mājās, dienas aprūpes iestādēs, skolā, terapijā un ergo terapijā, lai attīstītu motoriskās prasmes. Tos izmanto arī bērnu jogas laikā.
 

 

 

 


Akcija
Ikarov nostiprinošā ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ikarova pretcelulīta ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ziepes Aleppo Olive & Laurel 100g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €4,30 Parastā cena €4,80 Ietaupi 10%
Akcija
Aleppo ziepes 20% lauru ogu eļļu 200g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €6,70 Parastā cena €7,90 Ietaupi 15%