Par Born to Bio

Born to Bio ir franču sertificētas organiskās kosmētikas zīmols, kas dzimis Vichy, Francijā un ko izstrādājis Laboratoires Bio Seasons.

Born to Bio uzstāda jaunus standartus dabīgās kosmētikas nozarē.

Kopš 2008. gada Born to Bio laboratorija ir specializējusies visiem pieejamu sertificētu bioloģiskās kosmētikas produktu attīstībā, ražošanā un mārketingā.

Born to bio īpaši rūpīgi atlasa izejvielas produktu izstrādei. Viņu pētniecības laboratorija izstrādā īpaši maigas formulas visiem produktiem ar lielu zinātību, pēc tam ražo un iepako. Tāpēc Born to Bio kontrolē visu savu produktu ražošanas ķēdi, lai nodrošinātu nevainojamu kvalitāti. Savu produktu izstrādē tiek izmantotas tikai 100% dabīgas un maigas smaržas, ko ražojuši Francijā specializēti parfimēri.

Born to Bio visas produktu formulas izstrādā, izmantojot vismaz 97% dabīgas izcelsmes sastāvdaļas. Dermatoloģiskās un mikrobioloģiskās pārbaudes tiek veiktas, izmantojot neatkarīgas laboratorijas. Katrā ražošanas posmā produkti tiek pakļauti stingrai kontrolei, lai nodrošinātu optimālu kvalitāti.
Saskaņā ar spēkā esošajiem noteikumiem par kosmētikas līdzekļiem, Born to Bio produkti tiek ražoti bez cietsirdības un netiek testēti uz dzīvniekiem.


Akcija
Ikarov nostiprinošā ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ikarova pretcelulīta ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ziepes Aleppo Olive & Laurel 100g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €4,30 Parastā cena €4,80 Ietaupi 10%
Akcija
Aleppo ziepes 20% lauru ogu eļļu 200g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €6,70 Parastā cena €7,90 Ietaupi 15%