About Alveus

Alveus tējas ir premium klases pārstāvis savā grupā ar vairāk kā 16 gadu pieredzi nozarē. Šeit atradīsies tējas visdažādākajām gaumēm un visu veidu tējas baudīt gribētājiem- vienkārši tējas mīļotājiem, iesācējiem, bērniem, dāvanu meklētājiem vai patiesiem tējas ekspertiem. Ar mīlestību un meistarību radīti tēju maisījumi – pasaules labākie maisījumi tieši jūsu rokās!… Pateicoties Alveus komandas daudzu gadu pieredzei un entuziasmam, tiek piedāvātas visplašākā klāsta tējas jebkurai gaumei.

 


Svarīgi zināt:
Tēja nav tikai dzēriens, tā ir aizraušanās, kultūra un lielisks, neatkārtojams biedrs relaksācijas un pārdomu brīžos. Alveus tējas- tā ir attieksme pret dzīvi, apziņa un cieņa pret dabu, jo tās ir organiskās un tik gardās Alveus tējas.
Alveus organiskās klases tējas tiek kultivētas kontrolētās bioloģiskajās plantācijās, neizmantojot ķīmiskos mēslojumus vai pesticīdus. GfRS, neatkarīga Vācijas sertifikācijas iestāde, stingri kontrolē Alveus izejvielu un tējas izstrādājumu atbilstību. Katru gadu tiek veiktas revīzijas, lai garantētu atbilstību bioloģiskās lauksaimniecības standartiem visos ražošanas posmos, līdz pat galīgajam iepakojumam.
Alveus garšu eksperti ir rūpīgi atlasījuši augstākās kvalitātes sastāvdaļas. Uzņēmuma tēju, augļu, garšaugu un garšvielu piegādātāji ir labākie tirgū. Turklāt Alveus nepārtraukti paplašina savu produktu klāstu, ko lielākoties importē tieši no izcelsmes valstīm, lai jebkurā laikā piedāvātu tējas baudītājam vislabāko servisu.


Akcija
Ikarov nostiprinošā ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ikarova pretcelulīta ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ziepes Aleppo Olive & Laurel 100g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €4,30 Parastā cena €4,80 Ietaupi 10%
Akcija
Aleppo ziepes 20% lauru ogu eļļu 200g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €6,70 Parastā cena €7,90 Ietaupi 15%