Par Alalela

 Luksusa mājas smaržas ALALELA, ko raksturo ilgtspējība un meistarība.
Mājas smaržu aromāti ALALELA ienes eleganti smaržīgu un dekoratīvu pieskārienu jūsu mājas interjerā, kas radīs komforta atmosfēru.
Alalela klāstā ir mājas smaržu difuzori, aromātiskās sveces, ziepes un izsmidzināmie mājas aromāti. Alalela izmanto tikai dabiskas sastāvdaļas, lai nodrošinātu perfektu smaržu harmoniju.

Kāpēc Alalela ir īpaša
Alalela izmanto dabas vērtīgākos elementus, lai izveidotu netoksiskus luksusa mājas aromātu produktus, kas nekairina ādu un acis. Rūpējoties par to, lai jūsu mājas būtu komforta un relaksācijas vieta, ALALELA piedāvā īpašus mājas izsmidzināmos aromātus tekstilizstrādājumiem, palagiem un aizkariem, lai tiem piešķirtu smalku aromāta pieskārienu.

Organiski un ilgtspējīgi
Ar rūpēm par apkārtējo vidi, Alalela produkti tiek piedāvāti atkārtoti uzpildāmās otrreizējās pārstrādes stikla pudelēs un tādējādi kļūst par izturīgiem dekoratīviem priekšmetiem, nesot jēgu, emocijas un sajūtu atmiņas. Alalela aromātiskās sveces un aromātiskās ziepes ir pilnīgi dabiskas bez jebkādiem papildu konservantiem.

Ar rokām gatavotas
Roku darbs, kas radīts ar mīlestību saulainajā Dienvidfrancijā Grasā. Tā ir pazīstama kā pasaules parfimērijas galvaspilsēta. ALALELA produkti tiek pildīti ar rokām atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem un ir sertificēti, kas palīdz pārsniegt klientu vēlmes.

Lēnā parfimērija
Alalela piedāvā kvalitatīvu produktu, pateicoties amatnieciskai izstrādei un videi draudzīgam ražošanas modelim, izmantojot dabiskas izcelsmes izejvielas, sojas vasku un pārstrādājamus materiālus.


Akcija
Ikarov nostiprinošā ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ikarova pretcelulīta ķermeņa eļļa 100ml
Ikarov
Akcijas cena €13,17 Parastā cena €15,49 Ietaupi 15%
Akcija
Ziepes Aleppo Olive & Laurel 100g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €4,30 Parastā cena €4,80 Ietaupi 10%
Akcija
Aleppo ziepes 20% lauru ogu eļļu 200g
Maison Du Laurier
Akcijas cena €6,70 Parastā cena €7,90 Ietaupi 15%